Munkalehetőség!

Címkék

Cégünk az alábbi pozíció betöltésére munkatársat keres!

Kereskedelmi ügyintézői

Főbb feladatok,munkák:
- ipari hűtéstechnikai termékek értékesítése
- árajánlatok előkészítése
- vevői rendelések rögzítése, nyomonkövetése
- árumozgatás, áruszállítás
- vállalatirányítási rendszerben tárolt adatok frissítése, karbantartása
Az álláshoz tartozó elvárások:
- középfokú végzettség
- precíz, önálló munkavégzés
- jó kommunikációs készség
- felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- „B” kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
- versenyképes jövedelem
- felelősségteljes, dinamikus munkakör
- kulturált munkakörnyezet
- hosszú távú , stabil munkahely
Az állás, munka területe:
- értékesítés, kereskedelem
- kereskedelmi munkatárs
- teljes munkaidő
Előnyt jelent:
- kereskedelmi tapasztalat
- műszaki érzék

Munkavégzés helye:
- Budapest IX.kerület
Fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével várjuk a jelentkezéseket az alábbi
emailen 2019. május 30-ig.: allas@inter-thermo.hu
Weboldal elérhetősége: www.inter-thermo.hu

Máj
01

Kiemelt termékek!

Kedves Partnereink! Május hónapban az alábbi termékeket vásárolhatják meg kedvemzényes áron.
Tovább
Márc
18

KM1-24 mobil kanálmosó berendezés - Újdonság

KM1-24 mobil kanálmosó berendezés! Vezetékes víz és áram nélkül használható, a Nébih által jóváhagyott készülék.
Tovább
Nov
16

Kiárusítás

Tisztelt Partnereink! Az alábbi két Bitzer kompresszorhoz most kedvezményes áron juthatnak hozzá.
Tovább
Szep
10

Akció! Dixell termosztátok!

Tisztelt Partnereink! Az itt megtalálható dixell digitális termosztátokat most kedvezményes áron vehetik meg! Az akció a készlet erejéig érvényes! ...
Tovább
Aug
25

Online fizetés a webshopban

Mától elérhető a kártyás fizetési mód a webshopunkban, így minden eddiginél gyorsabbá és kényelmesebbé válik a rendelés folyamata. A szolgáltatás használat...
Tovább
00 Ft