Online vásárlás

Álláshirdetés

Dec
08
Címkék

Az Inter -Thermo Ipari Termékgyártó és Szolgáltató Kft. állást hirdet könyvelői munkakörbe.

Elvárások:

- középfokú végzettség, könyvelői gyakorlat

- Word és Excel magabiztos ismerete

- precíz és igényes munkavégzés

- magabiztosság, stressztűrő képesség

- önálló munkavégzés

Főbb feladatok,munkák:

- könyvelési feladatok ( bejövő és kimenő számlák könyvelése)

- bank és pénztár könyvelése

- éves beszámoló és záró bevallások elkészítésében együttmüködés

- hatóságokkal, külső szolgáltatókkal való kapcsolattartás

- hó végi főkönyv és analitika egyeztetése

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelem

- felelősségteljes, dinamikus munkakör

- kulturált munkakörnyezet

- hosszú távú , stabil munkahely

Előnyt jelent:

- mérlegképes könyvelői végzettség

Munkavégzés helye:

- Pápa

Fényképes önéletrajzzal várjuk a jelentkezéseket az alábbi

emailen: konyveles@inter-thermo.hu, érdeklődni telefonon: 30/5436620

Weboldal elérhetősége: www.inter-thermo.hu

Ünnepi nyitvatartás
2021-04-01

Kedves Ügyfeleink! Ezúton szeretnénk értesíteni Önöket, hogy cégünk 2021 április 2-án (pénteken) és április 5-én (hétfőn) zárva tart.   ...
Tovább
GINOP Pályázat
2020-12-03

Tisztelt Partnereink, vállalkozásunk, a INTER-THERMO Ipari Termékgyártó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság 2018. szeptemberében 20 045 277 fo...
Tovább
Decemberi akció
2020-11-30

Tisztelt Partnerünk!  Vásároljon most weboldalunkon keresztül 12.01 -12.18  között és -10 % kedvezmény adunk a leadott megrendelésre!
Tovább
Budapesti bolt leltár és költözés miatt zárva
2020-05-26

Kedves Vásárlóink! Május 25.-től LELTÁR miatt budapesti üzletünk ZÁRVA Leltár után pedig KÖLTÖZÜNK!
Tovább
Újdonság a hőcserélő gyártásban
2020-04-24

Az Inter-Thermo Kft. hőcserélő gyártó részlege versenyképességének fenntartása céljából folyamatosan fejleszti gyártási folyamatait és saját tervezésű termékeit...
Tovább